Zalety wynajmu samochodów dostawczych

Wynajem samochodów staje się coraz bardziej popularny i dotyczy to nie tylko aut osobowych, ale także dostawczych. Do wypożyczenia samochodu dostawczego do 3,5 tony zachęcają nie tylko korzystne i elastyczne oferty wypożyczalni, ale także zalety takiego rozwiązania. Dlaczego warto zdecydować się na wynajem samochodu dostawczego zamiast jego kupna i w jakich sytuacjach się to opłaca?

 

Wynajem samochodu dostawczego to ograniczenie kosztów

Nie masz funduszy na zakup auta dostawczego z własnych środków, a chcesz realizować więcej zleceń transportowych dla swoich klientów? Zaoszczędzone środki wystarczają na zakup kilkuletniego samochodu, a Tobie zależy na dobrym stanie technicznym? Wynajem samochodu dostawczego jest dla Ciebie. Dlaczego? Ponieważ pozwala znacznie niższym kosztem zyskać auto, które jest w pełni sprawne techniczne, ubezpieczone i nowocześnie wyposażone. Jako użytkownik nie ponosisz kosztów zakupu samochodu ani jego napraw, ponieważ wydatki te są po stronie wypożyczalni.

Postaw na sprawne i nowoczesne auta z wypożyczalnią aut dostawczych

Wypożyczalnie samochodów na bieżąco wymieniają i unowocześniają swoją flotę, dlatego też pojazdy są odpowiednio wyposażone, zapewniają dużą ładowność i komfortowe warunki pracy dla kierowcy. Co więcej, auta dostawcze są na bieżąco serwisowane, w pełni ubezpieczone (OC, AC, NNW), a ewentualne usterki regularnie naprawiane. Szeroka oferta sprawia, że możesz dopasować auto do swoich oczekiwań i możliwości finansowych.

Wynajem samochody dostawczego to optymalizacja kosztów

Wybierając wynajem aut dostawczych, możesz w pełni zoptymalizować koszty w swojej firmie. Już przy podpisywaniu umowy wiesz dokładnie, jaka będzie miesięczna rata za użytkowanie auta, dzięki czemu możesz oszacować konieczne wydatki. Nie ponosisz kosztów napraw i ubezpieczenia. Jeśli wybierzesz wynajem krótkoterminowy, to cena za dobę będzie malała wraz z większą liczbą dni wynajmu. Wcześniej poznasz także wysokość kaucji, uzależnionej od marki i modelu auta. Rata za wynajem długoterminowy nie wpływa na zdolność kredytową i może być wliczona do kosztów firmy.

Oszczędzaj czas z wynajmem auta dostawczego!

Własne auto to nie tylko komfort podróżowania, ale i obowiązki. Trzeba poświęcić czas na znalezienie korzystnego ubezpieczenia, a także na ewentualne naprawy i przeglądy techniczne. W przypadku gdy postawisz na wynajem pojazdu dostawczego, oszczędzasz czas, ponieważ wszelkie obowiązki wykonuje wypożyczalnia. W przypadku gdy auto będzie mieć usterkę, Ty masz prawo do pojazdu zastępczego.

Wynajem samochodu dostawczego – nie tylko dla firm

Klienci indywidualni również mogą wiele zyskać na wynajmie samochodu dostawczego. Planujesz przeprowadzkę? A może potrzebujesz przewieźć kupiony telewizor ze sklepu do domu? Wynajem auta dostawczego sprawi, że:

  • nie będziesz musiał opłacać usługi kurierskiej ani czekać na transport ze sklepu,
  • będziesz mieć pewność, że zakupiony sprzęt dotrze do domu bez uszkodzeń.

Sprawdzona wypożyczalnia aut dostawczych i osobowych w całej Polsce

Szukasz auta dostawczego na wynajem? Skontaktuj się z nami! Wypożyczalnia ma oddziały w całej Polsce i oferuje swoim klientom samochody dostawcze, osobowe oraz busy na wynajem krótko- i długoterminowy, również z kierowcą. Dysponujemy szeroką ofertę samochodów różnych marek i klas, dzięki czemu każdy klient może dopasować auto do swoich potrzeb i możliwości finansowych. Wszystkie pojazdy są w pełni ubezpieczone i odpowiednio wyposażone, dzięki czemu gwarantują komfortową jazdę.