Przewierty sterowane co to jest?

Interesują Cię profesjonalnie przeprowadzone przewierty sterowane? Na terenach silnie zurbanizowanych, z gęstą siecią wodociągów i kanalizacji, liniami energetycznymi, gdzie wykorzystanie tradycyjnych metod wykopu jest niemożliwe ze względu na istniejącą zabudowę, oferujemy Państwu zastosowanie najnowszych technologii bezwykopowych.

Przewierty sterowane – fachowe wykonanie

Sterowane przewierty horyzontalne (HDD – Horizontal Directional Drilling)

to nowoczesna technologia bezwykopowa polegająca na wykonywaniu poziomych przewiertów kontrolowanych w celu szybkiego, przyjaznego dla środowiska i oszczędnego pokonywania takich przeszkód jak drogi, rzeki, torowiska, tereny zielone.

Przewiert sterowany odbywa się z powierzchni ziemi bez potrzeby wykonywania wykopu. Wywierca się otwór pomiędzy punktami: początkowym i końcowym zgodnie z zadanym profilem i wciąga się do niego rury.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów pomiarowych i sterujących, trajektoria wykonanego przewiertu i położenie punktu wejścia i wyjścia niemal idealnie pokrywają się z zaprojektowaną wcześniej trasą przewiertu.

Odwierty sterowane to metoda wykorzystywana do montażu rur, dla poniżej wymienionych sieci:

 • TELETECHNICZNE
 • ENERGETYCZNE
 • GAZOWE
 • WODOCIĄGOWE

Przewierty sterowane oraz inne usługi

Jeśli interesują Cię przewierty kontrolowane pod drogami, rzeką czy torowiskiem, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Cennik przewiertów sterowanych ustalany jest indywidualnie z klientem. Przewierty horyzontalne to innowacyjna metoda, dzięki której prace zostaną wykonane szybko i sprawnie. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Przeciski pneumatyczne

Przeciski pneumatyczne pod różnego rodzaju przeszkodami naziemnymi (tory kolejowe, drogi, chodniki, rzeki) na potrzeby infrastruktur:

 • ENERGETYCZNEJ
 • TELEKOMUNIKACYJNEJ
 • WODOCIĄGOWEJ
 • KANALIZACYJNEJ
 • CIEPŁOWNICZEJ
 • GAZOWE

Przeciski pneumatyczne – dlaczego warto?

Przeciski pneumatyczne to technologia, która do minimum ogranicza koszty związane z naprawą nawierzchni,
jest to metoda bezwykopowa, szybka i bezpieczna.

Prace tego rodzaju polegają na przeprowadzaniu przez grunt przebijaka pneumatycznego, czyli tzw. kreta. Kret równocześnie wciąga rury. Nasi fachowcy wykonują powierzone im zadania w pełni profesjonalnie oraz terminowo. Pracownicy firmy dzięki bogatemu doświadczeniu oraz odpowiednim uprawnieniom, są w stanie zapewnić usługi, które spełniają potrzeby klientów.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt – 2 maszyny do przecisków Hercupneumatic HP 95 oraz HP 135.

Usługi teletechniczne i energetyczne

Nasza firma wykonuje również różnego rodzaju usługi z zakresu teletechnicznego oraz energetycznego.

Usługi teletechniczne i energetyczne:

 • BUDOWA SIECI ŚWIATŁOWODOWEJ
 • BUDOWA SIECI TELETECHNICZNEJ
 • GAZOWE
 • BUDOWA SIECI ENERGETYCZNEJ NISKIEGO/ŚREDNIEGO NAPIĘCIA

Znamy się na swoim fachu jak nikt inny!

Rzetelna firma, która ma za sobą wiele udanych realizacji. Wykonujemy przewierty kontrolowane oraz inne usługi. Prace realizowane są z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Korzystamy z fachowego sprzętu, dlatego nasze usługi wykonywane są w pełni profesjonalnie. Odpowiednio przeszkolony zespół posiada duże doświadczenie. To umożliwia nam dostosowywanie najlepszych rozwiązań dla naszych klientów.

Usługi koparkami

Realizujemy fachowe usługi koparkami. Tego typu prace potrzebne są przy prawie każdej inwestycji budowlanej. Koparki użytkowane są do prac ziemnych, takich jak wykopanie fundamentu pod nowy budynek, czy wyrównanie gruntu. Wykorzystuje się je także do prac porządkowych i demontażowych. Dobrze sprawdzą się na mniejszych oraz większych budowach.

Usługi koparkami – nowoczesny sprzęt

Usługi koparkami oferowane przez firmę wykonywane są przez fachowców, posiadających odpowiednie uprawnienia. Nowoczesny sprzęt oraz umiejętności pracowników sprawiają, że prace wykonywane są rzetelnie i terminowo. Wyróżnia nas skuteczność oraz kompetencja. Zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Wszystkie dane znaleźć można na stronie internetowej.