Pizza nocą dla tych co nie śpią

Pizza nocą dla tych co nie śpią

Pizza jest kalorycznym, ale bardzo lubianym przez dorosłych i dzieci daniem. Pizzerie cieszą się ogromną popularnością w każdym mieście, rzadko kiedy brak w nich gości. Na pizzę zaprasza także pizzeria Wrocław.

Jedyna taka oferta w mieście

Wrocław jest przepięknym miastem, które licznie odwiedzają turyści z całego świata. W tym położonym na Odrą mieście nie brakuje także wyższych uczelni: Wrocław to miasto studentów. Pizzeria Wrocław, której poświęciliśmy swój artykuł jest szczególnym miejscem na kulinarnej mapie Wrocławia: to prawdopodobnie jedyna z nielicznych pizzeria Wrocław, w której można zamówić pizzę w nocy! Pizza Wrocław jest daniem smacznym, do jej przygotowania kucharz zabiera się po złożeniu przez klientów zamówienia. Pizza Wrocław chętnie zamawiają imprezowicze, którym zamarzyło się zjeść coś gorące, kibice i oczywiście także studenci. Pizza Wrocław można zamawiać przez cały tydzień. Zamówienia przyjmowane są od godziny 18.00 do 4.00 z wyjątkiem piątków i sobót. W te dwa dni pizzę można zamawiać do godziny 5.00!

Jaką pizzę zamówić we Wrocławiu?

Menu wrocławskiej nocnej pizzerii składa się z trzydzieści siedem rodzajów pizzy. Poza tym klienci mogą zamawiać także zestawy. Jeśli chodzi o zestawy, to do wyboru są takie, które składają się z pizzy Margherita XXL i Margherity o średnicy 33 cm oraz zestawy, w skład których wchodzi pizza Margherita 33 cm, capricciosa XXL lub dwa razy capricciosa XXL. Klienci mogą zamawiać między innymi klasyczną Marghetritę, pizzę wegetariańską, kebab czy cztery sery. W karcie są także napoje chłodzące.