We Wrocławiu można zamówić pizzę z dostawą w nocy!

We Wrocławiu można zamówić pizzę z dostawą w nocy!

Na pewno nikt, kto dowie się, że we Wrocławiu można zjeść gorącą pizzę nawet nocą bez konieczności stania przy kuchni nie powie, że właścicielowi pizzerii zabrakło wyobraźni. Nikomu z wrocławskich właścicieli pizzerii nie przyszło do głowy, aby zaoferować pizza nocna Wrocław z dostawą pod same drzwi. Nic więc dziwnego, że pizza nocna Wrocław błyskawicznie stała się hitem w stolicy Dolnego Śląska.

Rodzaje pizzy w menu

Pizza nocna Wrocław można zamówić z dostawą praktycznie do każdej z dzielnic miasta. Jest to jeden z największych atutów jakie ma nocna pizzeria Wrocław. Do tego pizzeria Wrocław ma bardzo bogate i ciekawe menu. W karcie pizzeria Wrocław nie zabrakło oczywiście klasycznych wariantów pizzy; klienci mogą zamówić margheritę, pizzę hawajską czy capricciosa. W menu są także pizze, które powstają według oryginalnych pomysłów kucharza. W menu znalazła się więc pizza, której nadano nazwę “Pizza szefa kuchni”. W menu pizzerii nie zabrakło także pizzy wegetariańskiej. Pomyślano także o osobach, które nie chcą lub nie mogą jeść pizzy. W karcie znalazły się również sałatki.

W jakich godzinach można składać zamówienia?

Pizzę w nocnej pizzerii klienci mogą zamawiać przez siedem dni w tygodniu. Zamówienia przyjmowane są od godziny 18.00 do godziny 4.00. W weekendy zamówienia można składać do godziny 5.00. Krótki czas dostawy na pewno jest jednym z atutów pizzerii. Zamówienia poniżej kwoty 30 złotych nie są przyjmowane. Klienci, którzy chcą płacić kartą muszą poinformować o tym składając zamówienie.