Rewelacyjny zabieg karboksyterapii

Rewelacyjny zabieg karboksyterapii

Coraz więcej osób w naszym kraju regularnie odwiedza gabinet kosmetyczny. Gabinet kosmetyczny, którym zależy na dużej liczbie zadowolonych klientów musi proponować różne zabiegi odmładzające i upiększające. W zmaganiach z wieloma defektami urody świetnie sobie radzi dzisiaj zabieg karboksyterapii.

Na czym ten zabieg polega?

Profesjonalny gabinet kosmetyczny oferuje bardzo różnorodne zabiegi medycyny estetycznej. Zabieg karboksyterapii pojawił się w salon kosmetyczny jakiś czas temu; terapia dwutlenkiem węgla jest skutecznym orężem w walce z wieloma mankamentami urody; z uwagi na to, iż dwutlenek węgla rozbija komórki tłuszczowe, terapia dwutlenkiem węgla pozwala na modelowanie sylwetki. Modelowanie sylwetki dwutlenkiem węgla polega na tym, że aż do tkanki podskórnej jest on wkłuwany bardzo cienką igłą. Zabieg karboksyterapii jest bezbolesny i bezpieczny; jego wykonanie zajmuje kilka minut.

Czy jest to zabieg dla każdego?

Renomowany salon kosmetyczny, który ma w ofercie modelowanie sylwetki dwutlenkiem węgla nie wykona go u wszystkich zgłaszających się osób. Terapia dwutlenkiem węgla nie jest polecana kobietom w ciąży, osobom, które mają problemy z krzepliwością krwi. Przeciwwskazaniem do zabiegu są także choroby serca, nerek i żył oraz aktywne choroby skóry i nowotwory. Bezpośrednio po zabiegu pojawia się niewielki, szybko ustępujący dyskomfort. Efekty zabiegu widoczne są bardzo szybko.

Jeśli kogoś interesuje temat zabiegu karboksyterapii, to zachęcamy do lektury naszego naszego innego tekstu.