Mieszkania z aneksem kuchennym nad morzem

Jeśli Twoim marzeniem jest mieszkanie z aneksem kuchennym nad morzem, to chętnie pomożemy Ci je zrealizować. Firma Nickel Development, poznański deweloper z długoletnim doświadczeniem na rynku, przedstawia inwestycję Apartamenty Koło Brzegu. Jest to propozycja idealna dla singli oraz par, które chciałyby poczuć klimat wakacji. Nowe mieszkania nad morzem na sprzedaż posiadają wiele zalet.

  • Lokalizacja. Kameralne osiedle nad Bałtykiem, 750m od plaży i 5km od centrum Kołobrzegu.
  • Wysoki standard wykończenia. Apartamenty pod klucz są w pełni funkcjonalne, ich wnętrza mają przywodzić na myśl atmosferę beztroskich wakacji nad morzem.
  • Wiele udogodnień. W ofercie można znaleźć mieszkania z aneksem kuchennym oraz z tarasem. Dla mieszkańców stworzono również komfortowe strefy chillout.
  • Gwarancja jakości. Zakup nieruchomości od sprawdzonego dewelopera to pewna inwestycja.
  • Atrakcyjne ceny. Dzięki nam spełnienie marzenia o własnym mieszkaniu nad morzem nie musi być kosztowne.

Wybierz mieszkanie z aneksem kuchennym nad morzem i poczuj się nad Bałtykiem jak we własnym domu. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wnętrza naszych apartamentów były urządzone w sposób spełniający oczekiwania współczesnego człowieka. Odnajdziesz w nich naturalne materiały oraz kolory przywodzące na myśl wakacje. Na pewno poczujesz się tu komfortowo.

Deweloperskie mieszkania z aneksem kuchennym nad morzem dla każdego

Jeśli szukasz mieszkania pod klucz, z wygodnym aneksem kuchennym, wybierz jeden z wygodnych apartamentów w Kołobrzegu. To wspaniałe miejsce do zamieszkania dla singli oraz par. Możesz stworzyć tutaj dom, lub wakacyjną enklawę, w której wypoczniesz podczas urlopu. Jeśli nie interesuje Cię przeprowadzka na stałe, rozważ opcję wynajmu mieszkania turystom. Nasz operator chętnie pomoże Ci we wszystkich sprawach związanych z użyczeniem apartamentu gościom. Dzięki temu w łatwy sposób możesz zarabiać podczas swojej nieobecności. Jest to niezwykle ciekawa propozycja na rynku pierwotnym i warto ją wypróbować.