Książka jako prezent też może zaskoczyć

Książka jako prezent też może zaskoczyć

Nie da się ukryć, że książki to jeden z najbezpieczniejszych, jak i najpopularniejszych podarunków. Wyjątkowy prezent dla niego nie musi jednak ograniczać się tylko do danej lektury. Wraz z jakąś pozycją warto do podarku dołączyć mały gadżet, z którego każdy mol książkowy z pewnością się ucieszy. Poniżej przedstawione zostały propozycje, będące perełkami dla miłośników dobrej lektury. 

Moda na zdrapki

Dużych formatów zdrapki podbiły serca tysięcy ludzi. Zaczęły one zdobić mieszkania i są powodem do dumy. Jest to idealny prezent dla faceta, który lubi sięgać po literaturę. Wymieniane na takich planszach pozycje nie tylko zachęcają do sięgania po ambitne tytuły, ale i pozwalają w ten sposób poszerzyć swoje horyzonty. 

Nietypowa lektura – zawsze na czasie 

Wyjątkowy prezent dla niego nie może być zwyczajny – pomyślał każdy, kto szuka nieprzeciętnego podarunku. Warto w takich przypadkach postawić na niekonwencjonalne rozwiązania. Należy do nich chociażby zestaw kart, opisujący jak przeklinać na całym świecie.

Zainteresuje się nim z pewnością nie tylko żądny wiedzy czytelnik, ale i podróżnik, który lubi tego typu ciekawostki. Kto powiedział, że ciekawa lektura musi ograniczać się tylko do książek fabularnych? Z takim podejściem łatwo jest znaleźć nieprzeciętny prezent dla niego. 

Mali pomocnicy – nie można o nich zapomnieć 

Kiedy książka jest wybrana i zakupiona wiele osób zadaje sobie pytanie, co takiego można do niej dokupić. Taki wyjątkowy prezent dla niego można wzbogacić o praktyczne gadżety, które z pewnością umilą czytanie. Należą do nich chociażby specjalne uchwyty do książek, czy też małe i praktyczne lampki, przyczepiane do okładki.