Karboksyterapia: zabieg, w który warto zainwestować

Karboksyterapia: zabieg, w który warto zainwestować

Gabinet kosmetyczny jest miejscem, w którym wykonywane są różne zabiegi medycyny estetycznej, zabiegi, które rozprawią się z wieloma mankamentami skóry. Gabinet kosmetyczny, który stoi na bardzo wysokim poziomie musi mieć w ofercie nowoczesne zabiegi; do takich należy np. zabieg karboksyterapii.

Co to za zabieg?

Salon kosmetyczny wychodząc naprzeciw oczekiwaniom bardzo różnych klientów proponuje szeroki zakres zabiegów odmładzających czy modelujących sylwetkę. Prawdziwym hitem jest terapia dwutlenkiem węgla. Zabieg karboksyterapii bardzo szybko stał się niezwykle popularny, musi mieć go w ofercie dobry salon kosmetyczny. Terapia dwutlenkiem węgla polega na wykonaniu serii mikro ukłuć, w ich trakcie pod skórę wprowadzany jest dwutlenek węgla. Zabieg karboksyterapii powinien być wykonywany przez doświadczoną kosmetyczkę, warto wybrać salon kosmetyczny cieszący się wśród klientów bardzo dobrymi opiniami.

Jakie efekty daje zabieg?

Terapia dwutlenkiem węgla rozbija tkankę tłuszczową. Jest to więc zabieg, który umożliwia między innymi modelowanie sylwetki. Modelowanie sylwetki z wykorzystanie dwutlenku węgla jest bezbolesne i bezpieczne. Efekty zabiegu są widoczne błyskawicznie, praktycznie od razu po jego zakończeniu. Gabinet kosmetyczny nie wykonuje zabiegów karboksyterapii u osób chorych na serce lub z ciężką nieuregulowaną cukrzycą.

Efekt zabiegu karboksyterapii utrzymuje się dość długo. Osoby, które interesują zabiegi medycyny estetycznej zachęcamy do przeczytania naszego naszego poprzedniego tekstu.