Jak zaaranżować funkcjonalny przedpokój?

Jak zaaranżować funkcjonalny przedpokój?

Wbrew pozorom przedpokój to jedno z najważniejszych pomieszczeń w naszych domach. Meble drewniane, które się w nim znajdują, stanowią niejako wizytówkę całego mieszkania. Muszą one spełniać więc nie tylko funkcję czysto reprezentacyjną, ale i typowo użytkową.

Dzięki pojemnym szafom lokatorzy będą w stanie zapanować nad nawarstwiającą się na wieszakach garderobą wierzchnią, zaś pojemne komody pomieszczą wszelkiego rodzaju czapki, rękawiczki, szaliki, chusty i innego rodzaju dodatki, dedykowane na poszczególne pory roku. Na jakie jeszcze meble z litego drewna warto jest postawić?

Niezawodne regały na buty 

Wielkościowo dopasowane do możliwości każdego korytarza regały do butów to meble drewniane, które pozwalają zapanować nad aktualnie noszonym przez członków rodziny obuwiem. Estetycznie poustawiane na metalowych drążkach nie zastawia ono korytarza, dzięki czemu nawet pod koniec dnia można bez problemu nim przejść, zamieść go, czy też zimą przetrzeć podłogę. 

Solidnie wykonane wieszaki 

Wbrew pozorom meble drewniane to nie tylko szafy, komody, skrzynie, witryny, regały, czy też stoły. To również funkcjonalne dodatki, do których zaliczyć można między innymi solidny wieszak. Jeżeli ma się on atrakcyjnie prezentować na przestrzeni lat, a jednocześnie spełniać swoją podstawową funkcję, to musi być wykonany z wysokiej jakości materiałów.

Co prawda powoli odchodzi się od tego sposobu przechowywania kurtek (na rzecz wieszania odzieży na wieszakach w szafie), jednak nadal ten element świetnie spisuje się w wielu aranżacjach.