Jak urządzić nowoczesne mieszkanie?

Jak urządzić nowoczesne mieszkanie?

Zastanawiasz się, jak urządzić mieszkanie? Szukasz nowych pomysłów? Postaw na nowoczesne krzesła (np.: krzesła skandynawskie) i designerskie meble. Przykują wzrok i sprawią, że mieszkanie będzie prezentowało się bardzo dobrze.

Nowoczesne krzesła… czyli jakie?

Nowoczesne meble zwykle wykonane są z prostych materiałów – połączenia drewna, tkanin, metalu i plastiku. Bogactwo form pozwala na wybranie takich, które trafią w indywidualne gusta każdego. Proste formy mebli będą prezentować się rewelacyjnie jako baza dla jednego elementu przełamującego ten porządek. Może to być oryginalna szafa, komoda, fotel, kanapa, stół czy druciana lampa. To zależy od Ciebie!

Łącz style

Współczesne meble zwykle przybierają proste formy. Królują wszelkie odcienie szarości, biel i czerń, nadając wnętrzom ponadczasowy charakter. Eklektyzm jest w modzie! Łącz ze sobą style, ale pamiętaj o elementach wspólnych – formie lub materiale, z których wykonane są przedmioty. Dobrym pomysłem będzie połączenie ze sobą nowoczesnych krzeseł wykonanych z plastiku w różnych kolorach, np. białym, czarnym i czerwonym. Dzięki temu zabiegowi przełamiesz nudę i sprawisz, że wnętrze będzie naprawdę designerskie.

Postaw na dodatki!

Kluczem do sukcesu są dodatki, to dzięki nim w prosty sposób możemy zmienić mieszkanie w przytulne, nowoczesne, skandynawskie czy romantyczne wnętrze. Kolorowe poduszki czy ręcznie malowane naczynia będą doskonałym uzupełnieniem całej aranżacji. Wybierz świece i szklane wazony, które zastąpią tradycyjne świeczniki. Baw się formą, stwórz nowoczesne mieszkanie swoich marzeń.