Postaw na design

Postaw na design
4.7 (94.29%) 7 głosów

Marzy Ci się designerskie mieszkanie? Postaw na nowoczesne krzesła i dodatkiWystarczy niewielki akcent, żeby zamienić dom w dzieło sztuki nowoczesnej. Jak to zrobić niewielkim kosztem? Podpowiadamy.

Meble

Nowoczesne krzesła czy fotele wcale nie muszą być drogie! Już za mniej niż 150 złotych możemy znaleźć świetne projekty. Eklektyzm jest w modzie! Łącz ze sobą pozornie niepasujące elementy, pamiętaj jednak żeby miały jeden element wspólny – kolor, kształt lub materiał. Dobrym pomysłem jest wykorzystanie różnych obić krzeseł jednego modelu: patchworkowe łącz ze stonowaną bielą. Kolejny pomysł to zestawienie krzeseł drewnianych o różnych kształtach w jadalni. Łącz style ze smakiem i baw się kolorem!

Dekoracje ścian

Nowoczesne krzesła czy stoły to nie wszystko, zresztą nie trzeba wymieniać kanapy żeby mieszkanie nabrało charakteru. Pomyśl o dekoracji ścian: obrazach i plakatach. Stonowany kolor ścian w odcieniach bieli lub szarości doskonale sprawdzi się w połączeniu z dekoracjami w intensywnych kolorach. Pamiętaj jednak, żeby wybrać przewodni i zastosuj go w różnych płaszczyznach, np. czerwone poduszki na kanapie i czerwony element na plakacie. Puść wodze fantazji i sam namaluj obraz, malarstwo abstrakcyjne jest najbardziej wdzięczną i stylową dekoracją wnętrz. Jeśli nie jesteś przekonany, zainwestuj w ramki z plakatami i stwórz niepowtarzalną galerię na ścianie w salonie czy sypialni. Nie musisz wieszać ich obok siebie – asymetria i chaos są w modzie.

Dodatki

Postaw na dodatki! Dzięki nim w szybki i tani sposób możesz zmienić wystrój mieszkania i nadać mu designerski charakter. Różnokolorowe poduszki w indyjskie wzory, długie zasłony, skandynawskie świece… Wszystko zależy od Ciebie. Stwórz swoją strefę komfortu w stylu jakim lubisz.

, , , , , ,