Nie tylko dla profesjonalnych ogrodników

Nie tylko dla profesjonalnych ogrodników

Bardzo ważnym okresem dla profesjonalnych ogrodników, ale także dla amatorów jest wiosna. To dla tych osób czas bardzo wytężonej pracy: porządkowania rabat, wymiatania kurzu i mycia okien w szklarniach, ale przede wszystkim kupowania nasion. Miejscem, w którym takie zakupy warto robić jest hurtownia ogrodnicza. 

Co przygotowała hurtownia?

Hurtownia ogrodnicza przygotowała ofertę, która z pewnością spełni oczekiwania klientów, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. W ofercie hurtowni znaleźć można szeroki wybór wybór nasion warzyw od uznanych producentów holenderskich. Specjalną ofertę hurtownia ogrodnicza przygotowała dla osób, które uprawą ogrodów zajmują się tylko w ramach hobby. Na ogrodników amatorów czeka szeroki wybór nasion warzyw, kwiatów i ziół. Na profesjonalistów czekają między innymi kwalifikowane nasiona pszenicy, jęczmienia, rzepaku, żyta i pszenżyta. Ofertę uzupełniają narzędzia ogrodnicze, agrowłóknina, technika szklarniowa, doniczki (także wielodoniczki do przygotowania sadzonek) oraz artykuły do deratyzacji.

Produkty nie tylko do ogrodu 

Artykuły, które są przydatne w ogrodzie czy szklarni to tylko część oferty, którą dla swoich klientów przygotowała hurtownia ogrodnicza. W ofercie są również drobne artykuły, które przydadzą się w każdym domu. Hurtownia przygotowała bardzo bogatą ofertę grilli ogrodowych i akcesoriów, które ułatwią przygotowanie smacznych potraw z grilla. Czas w ogrodzie można bowiem spędzać nie tylko na pracy. Jest to także wspaniałe miejsce do wypoczynku.